Zapewnij swojemu dziecku pomoc w odrabianiu zadań domowych bezpośrednio na telefonie komórkowym lub tablecie — wypróbuj bezpłatnie już dziś

Czasami Twoje dziecko może potrzebować dodatkowego wsparcia w szkole. Na przykład przy odrabianiu lekcji i zadań domowych. Właśnie w tym celu powstał Albert – cyfrowa platforma edukacyjna dla dzieci. Teraz istnieje możliwość wypróbowania aplikacji za darmo aż do Wielkanocy.

Oferta dla nowych użytkowników: testuj Alberta za darmo aż do Wielkanocy

Nie wszystkie dzieci radzą sobie w szkole z taką samą łatwością i nie ma w tym nic złego. Wiele może się w życiu dziać. Dzieci zwyczajnie mogą być zmęczone szkołą, mieć zaległości z różnych powodów lub po prostu trudniej jest im przyswoić materiał stosując tradycyjne metody uczenia się.

Na szczęście dzisiaj istnieją narzędzia, które mogą ułatwić naukę. Albert to usługa, która dzięki pedagogicznemu sposobowi łączenia nauki z zabawą stała się ulubioną aplikacją wielu osób – zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

500 000 rodzin wykorzystało Alberta do osiągnięcia swoich celów – wypróbuj go za darmo już dziś!

W aplikacji najmłodsi członkowie rodziny mają możliwość ćwiczenia takich przedmiotów, jak matematyka i angielski w interaktywnym i kolorowym świecie pełnym ekscytujących gier i wyzwań.

Ćwiczenia zostały opracowywane wspólnie z doświadczonymi nauczycielami i pedagogami i są zgodne z programem nauczania. Dzięki temu Albert jest idealnym narzędziem pomagającym w odrabianiu zadań domowych.

„To Albert sprawił, że moja córka zaczęła myśleć, że matematyka to świetna zabawa. Połączenie różnych postaci, baśni, ćwiczeń i matematycznej bitwy sprawia, że ​​nauka przebiega niemal automatycznie” – mówi Agnieszka, jedna z mam, która odkryła zalety korzystania z Alberta.

Jeśli chcesz przekonać się, czy Albert pomoże w nauce także Twojemu dziecku, masz ku temu doskonałą okazję. Twórcy aplikacji przygotowali właśnie ciekawą ofertę: wypróbuj bezpłatnie aż do Wielkanocy. Oferta dotyczy wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują się poprzez stronę hejalbert.pl.

Kliknij w poniższy link, aby skorzystać z oferty!

Tak, chcę przetestować Alberta za darmo!

Nästa artikel