Pozytywnie spędzony czas przed ekranem zimą – oto usługa łącząca zabawę z nauką

Chcesz mieć pewność, że czas spędzany przez Twoje dzieci przed ekranem komputera lub telefonu przyczyni się do czegoś pozytywnego? Dzięki Albertowi dzieci mają możliwość podejmowania ekscytujących wyzwań i grania w gry, które są nie tylko zabawą, ale także dostarczają wiedzy na całe życie. A aktualnie wszyscy nowi użytkownicy mogą wypróbować tę usługę za darmo aż do Wielkanocy.

Ćwicz matematykę i język angielski z Albertem Juniorem – wypróbuj za darmo aż do Wielkanocy!

Nadeszła zima – pora roku, w której dużo czasu spędzamy w domu. Gdy jest mniej czasu na zabawę na świeżym powietrzu, oczywiste jest, że wszyscy więcej czasu spędzamy na graniu na tabletach i telefonach komórkowych.

O ile my rodzice, jesteśmy w stanie samodzielnie decydować w jaki sposób wykorzystać czas w sieci, o tyle nasze dzieci mogą mieć z tym problem. Wszędobylska rozrywka i śmieszne fiilmiki potrafią sprawić, że nasze dzieci będą marnować swój czas na telefonie. Dla rodzica wiedza, co dziecko robi w cyfrowym świecie i że jego aktywność faktycznie przyczynia się do czegoś pozytywnego, to coś bezcennego.

Albert to wyjątkowa usługa łącząca użyteczność z przyjemnością. W kolorowym i interaktywnym świecie dzieci mogą brać udział w zabawnych grach i wyzwaniach skupiających się na najważniejszych przedmiotach szkolnych.

Wypróbuj Alberta za darmo aż do Wielkanocy – bez okresu wypowiedzenia i żadnych zobowiązań!

Dzięki aplikacji Albert Junior, skierowanej do dzieci w wieku 3-9 lat, najmłodsi mają możliwość poznania matematyki i języka angielskiego. To idealne rozwiązanie dla każdego rodzica. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoje dziecko miało przewagę nad rówieśnikami przed pójściem do szkoły, czy Twoje dzieci potrzebują dodatkowych korepetycji i wsparcia w zakresie nauki z tych ważnych szkolnych przedmiotów.

Ponad 500 000 rodzin skorzystało już z Alberta, aby osiągnąć swoje cele i wykorzystać aplikację do zachęcenia dzieci do nauki. Aby dać większej liczbie osób możliwość odkrycia możliwości aplikacji, twórcy Alberta przygotowali właśnie świetną ofertę promocyjną: wypróbuj Alberta bezpłatnie aż do Wielkanocy – niezależnie od tego, kiedy się zarejestrujesz!

Oferta dotyczy wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują się za pośrednictwem strony hejalbert.pl. Możesz zrezygnować z usługi w dowolnym momencie i bez uprzedzenia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i opłat.

Spraw, aby twoje dzieci spędzały wartościowy czas przed ekranem telefonu. Jeszcze nigdy wcześniej nauka przez zabawę nie była tak łatwo dostępna dla wszystkich – wypróbuj Alberta za darmo! Zarejestruj się już dziś klikając w poniższy link.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z oferty!

Nästa artikel