Zrób to, co 60 milionów – rzuć wyzwanie znajomym w popularnej grze geograficznej

Wypróbowało ją już 60 milionów użytkowników.
Teraz Ty możesz pójść w ich ślady – oto popularna gra geograficzna GeoGuessr.
Graj za darmo tutaj.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie 

Mapy i geografia to tematy, które fascynują wielu ludzi na całym świecie. Oglądanie map może sprawić, że będziemy marzyć o egzotycznych miejscach, które chcemy poznać lub ponownie odwiedzić.

Wyobraź sobie, że istnieje gra, która naprawdę wystawia na próbę twoją wiedzę geograficzną – jednocześnie dając ci szansę zobaczenia dużej części świata za pośrednictwem komputera.

Zgaduj poprawnie i zbieraj punkty

GeoGuessr to popularna gra geograficzna, w której za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego lądujesz gdzieś na świecie na mapach Google Street View. Następnie twoim zadaniem jest jak najdokładniejsze odgadnięcie, gdzie wylądowałeś – i zbieranie punktów.

Już ponad 60 milionów graczy wypróbowało GeoGuessr i dzięki różnym wskazówkom i szczegółom na mapach odgadło drogę do światowych metropolii, takich jak Londyn, Rio de Janeiro i Sydney, lub takich uroczych zakątków jak jezioro Como we Włoszech.

Graj za darmo już dziś

Gra to ciągła rywalizacja z użytkownikami z całego świata i wspinanie się w tabeli liderów. A wszystko dzięki spostrzegawczości, wiedzy i trafnym decyzjom. A może chcesz potwierdzić, że jesteś najlepszy z geografii w grupie znajomych? Dzięki GeoGuessr możesz stworzyć prywatną ligę i rzucić wyzwanie swoim bliskim.

Aby zagrać w GeoGuessr za darmo, kliknij tutaj i zarejestruj się. Nadszedł więc czas, by szturmem zdobyć świat.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie

Nästa artikel