Oto popularna gra, w której wziąć udział może cała rodzina

Geografia była twoim ulubionym przedmiotem w szkole? 
W takim razie ta gra jest właśnie dla ciebie – wypróbuj popularną grę GeoGuessr już dziś.

Jesteś najlepszy z geografii wśród członków rodziny? Kliknij tutaj, aby zagrać w GeoGuessr za darmo!

GeoGuessr to popularna gra geograficzna, która szturmem podbiła świat – obecnie gra w nią ponad 60 milionów użytkowników.

Każdy lubi dużo wiedzieć z geografii, a dzięki GeoGuessr nigdy wcześniej poszerzenie geograficznych horyzontów nie było tak łatwe.

A jeśli twoje dzieci lubią uczyć się geografii w szkole, GeoGuessr to sprytny i zabawny sposób, aby rozwijać ich zainteresowania i poszerzać wiedzę z tej dziedziny.

O co więc chodzi w tej całej grze? GeoGuessr to gra, która naprawdę potrafi wciągnąć, a wiele osób mogłoby powiedzieć, że wręcz uzależnia.

Szukaj wskazówek

Gra polega na tym, że zostajesz umieszczony gdzieś na świecie na mapach Google Streetview. Następnie możesz poruszać się po mapie i szukać wskazówek, które pomogą ci odgadnąć, w jakim miejscu na świecie się znajdujesz.

”Szwędając się po okolicy” możesz czasami znaleźć naprawdę cenne wskazówki, takie jak flaga lub znak drogowy. Jednak czasami szukanie wskazówek może być naprawdę trudnym wyzwaniem. 

Gdy już podejmiesz decyzję co do lokalizacji, umieszczasz pinezkę na mapie, a twój wynik uzależniony jest od faktycznej odległości, która dzieli twój wybór od miejsca, w którym się znajdujesz.

Dołącz do grona ponad 60 milionów zadowolonych graczy i wypróbuj GeoGuessr już dziś. GeoGuessr dostępny jest w wersji darmowej, która pozwoli ci poznać różne tryby gry i przekonać się samemu, skąd wzięła się tak wielka popularność tej gry. 

Graj w GeoGuessr za darmo na telefonie – kliknij tutaj, aby zagrać teraz!

Nästa artikel