Niektórzy odgadują lokalizację w kilka sekund – czy wiesz, gdzie jesteś?

GeoGuessr to globalny fenomen wśród entuzjastów geografii. Oto jak łatwo jest rozpocząć przygodę z tą popularną grą geograficzną.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie komórkowym.

Szwedzka gra online GeoGuessr została uruchomiona w 2013 roku i od tego czasu przyciągnęła ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie. Nie trudno zrozumieć, skąd bierze się tak ogromna popularność tej gry.

Twoja przygoda w GeoGuessr rozpoczyna się od tego, że zostajesz umieszczony gdzieś na świecie na mapach Google Street View.

Twoim zadaniem jest jak najszybsze określenie swojej lokalizacji na świecie poprzez wyszukiwanie wskazówek na mapie. Możesz się poruszać, aby, miejmy nadzieję, lepiej poznać swoje otoczenie – i powiększać obraz, aby znaleźć wskazówki, które mogą naprowadzić cię na prawidłową odpowiedź.

Zagraj za darmo już dziś

Celem gry jest jak najdokładniejsze odgadnięcie swojej lokalizacji. A po umieszczeniu pinezki na mapie przyznawane są punkty, w zależności od tego, jak blisko prawidłowej lokalizacji znajdowała się twoja odpowiedź.

Jak już wspomnieliśmy, gra jest niezwykle popularna, a zeszłej jesieni w Sztokholmie odbyły się pierwsze mistrzostwa świata w GeoGuessr. Tam światowa elita czasami potrzebowała tylko kilku sekund, aby poprawnie odgadnąć lokalizację. Ale niezależnie od twojej znajomości świata i szybkości przy podejmowaniu decyzji, z GeoGuessr będziesz się dobrze bawić.

A wiesz co jest najlepsze? GeoGuessr jest teraz dostępny w wersji darmowej! Poznawaj grę na własną rękę i przekonaj się, o co w niej tak naprawdę chodzi. Koniecznie wypróbuj także różne tryby gry, aby odkryć cały potencjał GeoGuessr.

Dzięki GeoGuessr kolejna podróż po najodleglejszych zakątkach świata jest na wyciągnięcie ręki – kliknij tutaj, aby od razu rozpocząć grę.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie komórkowym.

Nästa artikel