Miliony już to odkryły – oto jak grać w GeoGuessr

Oto popularna gra geograficzna GeoGuessr – gra w nią ponad 60 milionów ludzi na całym świecie. Oto jak zacząć i grać za darmo.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie komórkowym.

GeoGuessr to niezwykle popularna gra geograficzna, w której za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego lądujesz gdzieś na świecie na mapach Google Street View. I tak to się zaczyna – celem gry jest ustalenie, gdzie wylądowałeś, przy jak najmniejszej liczbie prób i zbieranie punktów…

Mapy i geografia to tematy, które zawsze fascynowały wielu ludzi na całym świecie. Mapy sprawiają, że marzymy o egzotycznych miejscach, które chcemy zobaczyć lub ponownie odwiedzić.

Nic więc dziwnego, że popularność gry GeoGuessr gwałtownie wzrosła w ostatnich latach i obecnie gra w nią ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie.

Zacznij grać za darmo

Dowodem na ogromną popularność gry są pierwsze Mistrzostwa Świata GeoGuessr, które odbyły się na początku tego roku w Sztokholmie. Impreza odniosła wielki sukces, bilety na wydarzenie wyprzedały się w mgnieniu oka, a finał śledziły w sieci setki tysięcy osób.

Reprezentantem Polski wśród 24 najlepszych graczy na świecie był ”Giovanni”, któremu w tym roku nie udało się pokonać pozostałych rywali. Być może to ty będziesz reprezentował Polskę w następnych Mistrzostwach Świata – rywalizując o 50 000 dolarów nagrody pieniężnej.

Aby zagrać w GeoGuessr za darmo, kliknij tutaj i zarejestruj się. Nadszedł czas, aby szturmem zdobyć cały świat.

Odkrywaj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo bezpośrednio na telefonie komórkowym.

Nästa artikel