Graj za darmo i sprawdź swoją wiedzę z geografii

Oto GeoGuessr – hitowa gra, w którą grają miliony miłośników geografii na całym świecie. Przekonaj się jak łatwo jest rozpocząć przygodę z tą popularną grą geograficzną.

Eksploruj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo na telefonie.

GeoGuessr to szwedzka gra online, która uruchomiona została w roku 2013. W ciągu dekady podbiła serca milionów użytkowników na całym świecie. A dokładniej rzecz ujmując – ponad 60 milionów. I wcale nietrudno jest zrozumieć, dlaczego gra stała się tak popularna.

Pomysł na grę jest zarówno banalnie prosty, co genialny. Gra polega na tym, że zostajesz umieszczony gdzieś na świecie na mapach Google Street View.

Szukaj wskazówek

Twoje zadanie polega na tym, aby odkryć w jakim miejscu na świecie się znajdujesz na podstawie zdjęć w mapach Google. Możesz poruszać się po okolicy, aby lepiej ją poznać i możesz przybliżać obraz, aby znaleźć szczegóły i wskazówki, które pomogą ci odgadnąć gdzie się znajdujesz. 

Celem gry jest umieszczenie pinezki na mapie jak najbliżej miejsca, w którym zostaliśmy umieszczeni. Im bliżej uda nam się to zrobić, tym więcej punktów zdobywamy.

Rzuć sobie wyzwanie

Jeśli w szkole geografia należała do twoich ulubionych przedmiotów, ta gra została stworzona właśnie dla ciebie. Spodoba ci się także, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z geografii i lubisz rzucać sobie różne ciekawe wyzwania. 

A najlepse jest to, że GeoGuessr dostępny jest także w wersji za darmo! Odkrywaj grę na własną rękę i przekonaj się na czym polegają różne tryby gry.

Dzięki GeoGuessr twoja kolejna wyprawa na drugi koniec świata jest na wyciągnięcie ręki – kliknij w link poniżej, aby zagrać od razu.

Eksploruj świat z GeoGuessr – kliknij tutaj i graj za darmo na telefonie.

Nästa artikel