”Widzę spore postępy z matematyki u mojego syna po tym, jak zaczął korzystać z Alberta”

Publicerat: 2021-12-11

Anna wie, że nie ucieknie od tego, że jej dzieci sporo czasu spędzają na korzystaniu z telefonów lub tabletów.
Zamiast z tym walczyć, pokazała im Alberta, aplikację dzięki której jej dzieci w wartościowy sposób spędzają czas przed ekranem smartfona.
– Widzę spore postępy z matematyki u mojego syna po tym, jak zaczął korzystać z Alberta i cieszę się, że polubił tę aplikację.

JUŻ TERAZ: Pobierz i testuj Alberta za darmo aż do Wielkanocy. Oferta ważna tylko dla nowych użytkowników!

Podczas korzystania z aplikacji Albert dzieci mogą się bawić i jednocześnie uczyć w środowisku inspirowanym grami.

Aplikacja wyposażona jest w tysiące angażujących ćwiczeń i gier, stworzonych w taki sposób, aby wzbudzać zainteresowanie i dostarczać cenną wiedzę. Dzięki aplikacji Albert dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat, jako rodzic możesz wyposażyć swoje dziecko w solidne podstawy do dalszej nauki.

To bardzo ważne, aby dziecko rozpoczęło naukę we wczesnym wieku. Dzięki temu później naszemu dziecku będzie o wiele łatwiej osiągać lepsze wyniki w szkole.

– Wiem, że nie da się uciec od tego, że dziecko ma styczność z telefonem lub tabletem. W ograniczonym czasie i dzięki aplikacjom, które rozwijają nasze dzieci, korzystanie z telefonu może przynieść im wiele korzyści – mówi Anna Zalewska, matka 6-letniego Tymona.

JUŻ TERAZ: Pobierz i testuj Alberta za darmo aż do Wielkanocy. Oferta ważna tylko dla nowych użytkowników!

Anna i Tymon razem testowali Alberta i aplikacja bardzo przypadła im do gustu.
– Ćwiczenia, zadania i gry dobierane są w taki sposób, aby rozwijać logiczne myślenie i zapewniać solidne podstawy pod lekcje matematyki w szkole w przyszłości. Od najmłodszych lat widziałam u Tymona zainteresowanie liczbami, a Albert świetnie je rozwinął. Widzę u niego spore postępy i cieszę się, że ją polubił.

Tym bardziej teraz warto wypróbować aplikację, ponieważ Abert oferuje aktualnie fantastyczną promocję z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Do 18 kwietnia możesz testować Alberta zupełnie za darmo. Im szybciej pobierzesz aplikację, tym dłużej możesz ją testować bez żadnych opłat.

Po tym darmowym okresie próbnym to Ty decydujesz – rezygnujesz bez żadnych kosztów lub decydujesz się na jeden z dostępnych planów. Wejdź na stronę Alberta, aby skorzystać z promocji.

JUŻ TERAZ: Pobierz i testuj Alberta za darmo aż do Wielkanocy. Oferta ważna tylko dla nowych użytkowników!

Nästa artikel